Naša ponuka masáží

Vyberte si z našej ponuky masáž ktorá vám najviac vyhovuje

Na výber máme niekoľko druhov masáží no ak neviete ktorá je pre Vás najvhodnejšia, nevadí. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne presne podľa jeho potrieb a preto Vám z výberom vhodnej masáže pomôžeme.

Klasická masáž

Klasická masáž

Klasická masáž zahrnuje ručnú aplikáciu cielených pohybov na masírovanie tela. 

Pomáha zlepšiť krvný obeh pokožky, uvoľniť napätie a bolesti svalov a podporuje vylučovanie škodlivín z tela.

Vykonáva sa za účelom uvoľnenia alebo s tonizujúcim účinkom.

Naše služby

Športová masáž

Inými metódami okrem základných masážnych hmatov sa dosahuje vrátenie svalovej kondície do pôvodného stavu. 

Pomalá masáž uvoľňuje svaly, rýchla ich naopak tonizuje.

Pomáha športovcovi zbavovať sa únavy, alebo sa pripraviť na podanie maximálneho športového výkonu.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi patrí medzi jedny z najlepších terapií na celkové uvoľnenie a obnovu organizmu. 

Kombináciou vôní aromatických esenciálnych olejov a tepla lávových kameňov, v kombinácii so špeciálnymi hawajskými technikami, patrí ku kráľovským masážam.

Bánkovanie

Bankovanie

Je to prikladanie baniek na telo za účelom maximálneho prekrvenia. Účelom bankovania je  z tela odstrániť únavové látky, zlepšenie krvného obehu, zvýšenie okysličenia tkanív a rýchlejšie vyplavenie škodlivín z tela.

Používa sa pri chronických stuhnutiach svalstva, akútnych seknutiach šije, pod lopatkami či v oblasti krížov. V závislosti od metódy a trvania masáže sa dosahujú rôzne výsledky.

Naše služby

Suchá masáž

Má blahodárne účinky na pokožku (elasticita, redukuje celulitídu, pôsobí ako píling, pripravuje pokožku na vyživenie), redukuje stres a uvoľňuje telo.

Naše služby

SM System

Naše služby

Aroma Touch

AromaTouch masáž je silná no neinvazívna aplikácia CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete posilniť štrukturálne a elektrické nastavenie svojho tela.

Je to jemná masážna metóda, ktorá spája umenie aromaterapie a masáže. Pri tejto technike kinetická energia olejov vibruje na frekvenciách, ktoré pomáhajú obnovovať rovnováhu a správne fungovanie slabých telesných systémov a podporujú harmóniu v celej osobnosti: fyzickú, mentálnu aj emocionálnu.

Technika AromaTouch používa osem esenciálnych olejov v skupinách po dvoch, aby podporila zvládanie stresu, imunity, obmedzenie zápalových reakcií tela a autonómny nervový systém.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž

Časté otázky

Na masáž si prineste hlavne seba, nič iné nemusíte. Pred masážou si je potrebné zistiť  v akých prípadoch sa masáž nesmie vykonávať (pozri kontraindikácie v našich službách), hlavne v prípade ak trpíte dákym zdravotným problémom.

Pred každou masážou je vhodné osprchovať sa, či už z hygienických ale aj praktických dôvodov. Pri niektorých druhoch masáží sa používajú špeciálne oleje, krémy a podobne. Tieto prípravky sa výrazne lepšie vstrebávajú, ak je pokožka čistá. 

Pred masážou sa odporúča vypiť dostatočné množstvo tekutín. Masáž by sa nemala vykonávať tesne po hlavnom jedle, najskôr až o hodinu. Niečo malé si však zobnúť môžete, ale je dobré udržať si odstup 15-30 minút aby Vám neprišlo počas masáže zle.

Počas masáže je potrebné hlavne uvoľniť sa, kľudne si môžete aj pospať. Ak máte chuť, môžete sa aj vyrozprávať, nevadí mi to. Počas masáže máte právo si zvoliť tlak masáže, ktorý Vám najviac vyhovuje . 

Takže, vždy keď sa Vám masáž bude zdať veľmi bolestivá alebo príliš slabá, stačí povedať. Počas masáže je dobré oznámiť masérovi  čokoľvek, čo by Vám bolo nepríjemné. Tiež si môžete zvoliť ktorej časti sa viacej treba povenovať (napríklad pri masáži chrbta chcete aby sa viac času venovalo lopatkám).

To je dosť individuálne, záleží to od vášho zdravotného stavu či od toho ako reagujete na masáž. Kým jednorazová masážna terapia sa môže ukázať ako veľmi prospešná, hlbšie a trvalé výsledky sa dosahujú pravidelnou masážou. 

Na masáž si môžete zájsť vždy keď máte čas a chuť. Je dokonca dokázané, že ak si človek dopraje masáž aspoň 2 krát do mesiaca, je aktívnejší v živote a lepšie mu to myslí. Pri liečbe zdravotného problému sa odporúča chodiť na masáž aspoň každý druhý deň, čo je optimálna doba na to aby sa telo stihlo zregenerovať. 

Takto je to dobré praktizovať až do zlepšenia zdravotného stavu. O častosti aplikácie masáže sa môžete poradiť aj s masérom, ktorý zhodnotí Váš stav a odporučí Vám to najlepšie.

Masáž by ste si mali vyberať podľa jej prínosu pre Vás, a podľa toho či máte alebo nemáte zdravotný problém. V prípade ak sa jedná o Vašu prvú masáž, odporúčam Vám klasickú masáž . Na začiatok Vám to bude stačiť. 

Avšak, vybrať si môžete akúkoľvek z ponuky. Po čase si nájdete takú, ktorá sa Vám bude páčiť najviac.

Nie, rešpektujem prianie diskrétnosti a určite sa nemusíte vyzliecť donaha. Na masážnom stole mi môžete ležať v spodnom prádle. 

Pri masáži je vždy odhalená len tá časť tela, ktorá sa práve masíruje. Ostatné časti sú prikryté dekou, uterákom alebo plachtou . Neprikrývame iba vtedy ak si to klient vyslovene neželá. 

Nemusíte mať preto žiadne obavy. Vždy pred masážou a po nej Vám doprajem súkromie, takže sa môžete v kľude pripraviť či obliecť.

Áno stáva sa to, je to silná reakcia organizmu na masáž. Príčin mohlo byť viacero. Človek môže byť veľmi zanesený a masážou sa uvoľňuje množstvo neuvoľnených látok do krvi. Tie môžu spôsobovať únavu a malátnosť. 

Tento stav je však prechodný a trvá väčšinou jeden deň. Predchádzať takémuto stavu môžete tak, že si zvolíte miernejší tlak pri masáži a kratšiu masáž, kým si vaše telo nezvykne a nezbaví sa škodlivých látok.

Rezervujte si termín ešte dnes...

Návrat hore