O nás

Ahojte,

volám sa Sarah, a rada by som Vám o sebe niečo viac prezradila. Predsa len je lepšie si dopredu zistiť, ku komu idete na masáž.

Po ukončení strednej školy so zameraním sa na obchod a podnikanie, som si uvedomila, že toto nie je činnosť ktorá by ma bavila a napĺňala.  Už počas strednej školy som sa začala zaujímať  o rôzne články, knihy a videá, ktoré v názve niesli slovo „masáž“. Stalo sa to mojim snom, za ktorým si idem a chcem si ho plniť.

Som úspešnou absolventkou masérskej školy REMAS v Piešťanoch, spolu s mojou maminou, ktorá má vyštudovanú zdravotnú školu. Som rada, že sa naše cesty a záujmy spojili.  

Absolvovala som mnoho masérskych kurzov, no aj na ďalej sa chcem vzdelávať, zdokonaľovať  a rozširovať svoju ponuku pre vás. Čím viac sa naučím, tým viac si uvedomujem, že naše telo si masáže doslova žiada.

I keď som drobnejšej postavy, mám dosť veľkú silu v rukách. No viem, že masáž nie je len o sile, dobrý masér musí poznať ľudské telo a vedieť techniku masáže.

V dnešnej dobe zisťujem, že väčšina ochorení pramení zo stresu. Povedzme si na rovinu… dnešná doba je veľmi rýchla a plná stresu.

Práve masáž je jedným z najstarších liečebných prostriedkov v histórií ľudstva. Mojim cieľom je pomáhať ľuďom hlavne na úrovni psychickej a telesnej pohody, odstraňovať únavu a stres masážami, ale i po športovom výkone odstraňovať a zmierňovať bolesti. Veľa krát sa pri masáži naučím niečo nové a zaujímavé o ľudskom tele a to ma posúva vpred. Masáže nevnímam len ako prácu, sú mojou záľubou. Mám radosť, keď klient odchádza spokojný, oddýchnutý a plný novej energie. Verím, že sa u mňa budete cítiť príjemne.

Rezervujte si termín ešte dnes...

Návrat hore